Товари

Пружини стиску

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Гвинтові циліндричні пружини розтягування

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 

Кабелевкладальні ланцюги TwisterChain Серії 2208

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Cальникова набивка

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Синусні насоси EC 25

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 
 

Про компанію

«Геннліх Україна» є провідним постачальником промислового обладнання від європейських виробників.

«Геннліх Україна» - це частина великої групи компаній «Hennlich», що є виробником і постачальником різноманітного промислового обладнання у всій Європі.

У нашій країні відгалуження «Hennlich» існує порівняно недавно - з 2006 року, але вже стрімко розвивається. Центральний офіс компанії в Україні знаходиться в місті Слов'янську Донецької області, є представництво у Києві.

ТОВ «Геннліх Україна» надає промислове обладнання для будь-якої галузі; мета фірми - надати промисловим підприємствам економічно вигідні рішення для виробництва на всіх рівнях.

Лінійка продукції - від готових комплексів до найдрібніших деталей обладнання - ущільнювальні елементи, пружини (стиснення, розтягування та інші), підшипники, а також ви зможете купити форсунки відмінної якості. Адже не секрет, що успіх будь-якої справи залежить від ретельного опрацювання дрібниць.

Компанія «Геннліх України» реалізує промислове обладнання від найвідоміших виробників Німеччини, Австрії, Чехії, Італії, Великобританії, Японії.

Наші переваги - найширший асортимент, швидкі поставки, гнучка цінова політика.

Робота фахівців компанії - це не тільки продажі, але і консультації, проектування та здатність забезпечувати комплексні рішення. А також підтримка наших клієнтів та постачання обладнання - від разових до серійних замовлень.

Своїх постачальників компанія вибирає за наступними критеріями:

високоякісна продукція та хороша репутація фірми, орієнтація на потреби замовника;
гнучкість і надійність при дотриманні термінів, застосування індивідуального підходу до кожного замовлення.

Основні принципи компанії:

формулює лише чіткі цілі;
передбачає створення дилерської мережі;
контролює виконання поставлених завдань;
сприяє особистісному розвитку співробітників;
подає приклад сумлінного та чесного ведення бізнесу.

До святкування столітнього ювілею фірми «Hennlich» залишилося всього лише десять років.

Історія компанії «Hennlich» почалася в 1922 році в Чехії, в місті Духцовіце. Підприємство постачало промислове обладнання гуртом для місцевих шахт, металургійних заводів та інших підприємств. Поступово фірма стала провідною фабрикою з виробництва електродів у Чехословаччині.

У 1945 році власник компанії Германн Геннліх, німець за походженням, змушений був виїхати до Австрії, де продовжив свою діяльність. Пізніше компанію успадкував його онук Германн Цебіш.

У 1978 році була заснована фірма Hennlich & Zebisch GmbH з виготовлення ущільнень, з позаштатними співробітниками у Відні, Лінці та Граці. Ще через десятиліття було налагоджено виробництво точених деталей з пластику.

У 1991 році керівництво фірми отримало нарешті можливість повернути виробництво на батьківщину: у Чехії та Словаччині було засновано підприємство HENNLICH Industrietechnik з офісами в Літомержіце і Братиславі.

Після цього компанія розвивалася все активніше: за останні двадцять років відкрились представництва фірми з продажу промислового обладнання Igus, THK, SERA в Угорщині, Словенії, Польщі, Хорватії, Болгарії, Румунії, Україні, Сербії, Білорусі, Росії, інших країнах Європи.

Історія розвитку компанії продовжується!

 
 

Оголошення

Купити дозувальний насос 

Представлений дозувальний насос має коливальний характер руху. Продуктивність його роботи становить 1500 л/год. Насос призначений для роботи насамперед з безпечними рідинами без жодних…

Купити плоскоструменеві форсунки можна у нас!

У каталозі компанії представлений великий асортимент різноманітних форсунок, які мають різні факели розпилення. Маємо усі необхідні комплектуючі. Плоскоструменеві форсунки виготовлен…

У продажу швидкороз'ємні з'єднання 

Швидкороз'ємні з'єднання представлені в каталозі нашої компанії. З’єднання виготовлені з якісних матеріаоів, зокрема сталі, латуні. Гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта…

 
 
 

Статті компанії

Дозувальний насос: різновиди та особливості

13 листопада 2019 в 09:57
 
Дозувальний насос: різновиди та особливості

Сфера застосування насосного устаткування є надзвичайно широкою, тому можуть бути застосовані у комунальному, сільському господарстві. Вибір насосу залежить від подальших умов його експлуатації. Зокрема, варто визначитися…

 
 

Як вибрати форсунки для розпилення води?

26 лютого 2019 в 09:53
 
Як вибрати форсунки для розпилення води?

Форсунка в перекладі з англійської означає "нагнітальний насос". Як відомо, основним призначенням форсунки є здійснення розпилення рідини, цей пристрій містить один або декілька отворів. Здебільшого їх використовують для…

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Швидкороз'ємні з'єднання, кільця ущільнювальні гумові, шарнірні підшипники - Геннліх Україна
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, вул. Червоноткацька, будинок 59

Новини компанії

У нашому каталозі - плоскоструменеві форсунки Lechler в широкому асортименті!
06 вересня 2018 в 13:02

Компанія "Геннліх Україна" пропонує Вам плоскоструменеві форсунки Lechler в широкому асортименті! Такі форсунки призначені для розподілу рідини і тиску у струмені. Форсунки Lechler розробляються з застосуванням інноваційних…

 

Питання і відповіді

Де можна купити дозувальний насос?

06 вересня 2018 в 10:35 відповідей: 1
 
 
 

Де купити форсунки для води?

20 липня 2017 в 11:48 відповідей: 1
 
 

Офіційний сайт

ТОВ Геннліх Україна

ТОВ Геннліх Україна

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create